Samenwerken, dat is onze kracht

Digitale Nazorg is sinds 2013 uitgegroeid tot hét kenniscentrum met expertise op het gebied van innovatieve en technische oplossingen bij de digitale nalatenschap, online erfenis en dierbare data. Door de samenwerking met Haarlem.Tech, een incubator gericht op technologische startups, tech-teams en specialisten in de digitale economie, is bijvoorbeeld i-Finish ontstaan, de grootste opzegdienst van Nederland. Een keertje komen kijken, wat drinken of misschien wel samenwerken? Neem dan contact met ons op!

Sander van der Meer

Sander van der Meer

Initiatiefnemer

Specialist digitale erfenis, online nalatenschap & dierbare data.

sander@i-finish.nl

Jeanette van der Meer

Jeanette van der Meer

Helpdesk & administratie

Persoonlijke ondersteuning & advies
i-Finish gerelateerde vragen.

jeanette@i-finish.nl

Henriëtte ten Oever

Henriëtte ten Oever

Nalatenschapscoach

ICR-gecertificeerde ondersteuning bij papieren & digitale administratie.

henriette@i-finish.nl

Rick de Haan

Rick de Haan

Sociale Media Expert

Content, statuswijzigingen &
beëindigen social media.

rick@i-finish.nl

Dennis Tax

Dennis Tax

Audio/video Specialist

Digitaliseren & verbeteren
audio- en videomateriaal.

dennis@i-finish.nl

Henk Dreijer

Henk Dreijer

Datarecovery Specialist

Hardwarematige datarecovery,
JTAG en Chip-off technology.

henk@i-finish.nl

Arie van Tol

Arie van Tol

Adviseur

Advisering producten & diensten
Digitale Nazorg.

arie@i-finish.nl

Karen van den Hondel

Karen van den Hondel

Onafhankelijk forensisch arts

Forensische geneeskunde, suïcide-onderzoek & interpretatie rapporten.

karen@i-finish.nl

Eva de Raadt

Eva de Raadt

ICT-recht

Juridische vraagstukken,
advies & ondersteuning.

eva@i-finish.nl

Maike Wessel

Maike Wessel

Cryptocurrency Specialist

Mogelijkheden virtuele valuta
icm. i-Finish & Digitale Nazorg

maike@i-finish.nl

Daniel van den Bor

Daniel van den Bor

Sales & marketing

Mede-initiatiefnemer
namens Haarlem.Tech

daniel@i-finish.nl

Edwin Dijkhuizen

Edwin Dijkhuizen

Projectmanager

Mede-initiatiefnemer
namens Haarlem.Tech

edwin@i-finish.nl

Max Kaphstyk

Max Kaphstyk

Technische realisatie

Mede-initiatiefnemer
namens Haarlem.Tech

max@i-finish.nl

Fabian Mars

Fabian Mars

Webdeveloper

Website i-Finish

fabian@i-finish.nl

Marc Don

Marc Don

Grafisch vormgever

Ontwerp front-end website
& drukwerk

marc@i-finish.nl

Bram Martin

Bram Martin

Open Source Intelligence

(On)zichtbaar maken van persoonlijke informatie op internet.

bram@i-finish.nl