Samenwerken, dat is onze kracht

Digitale Nazorg is sinds 2013 uitgegroeid tot hét kenniscentrum met expertise op het gebied van innovatieve en technische oplossingen bij de digitale nalatenschap, online erfenis en dierbare data. Met deze dienstverlening kunnen klanten (weer) beschikken over mooie en persoonlijke herinneringen, noodzakelijke informatie voor de afwikkeling van diverse zaken of dierbare data op defecte of ontoegankelijke apparatuur.

Door de samenwerking met Haarlem.Tech, een incubator gericht op technologische startups, tech-teams en specialisten in de digitale economie, is in 2016 de grootste opzegdienst i-Finish ontstaan om voor iedereen ook on- en offline accounts, abonnementen en lidmaatschappen inzichtelijk te maken, veilig te stellen of op te zeggen.

Ons persoonlijk leren kennen, komen kijken of misschien wel samenwerken? Neem dan contact met ons op!

Sander van der Meer

Sander van der Meer

Initiatiefnemer

Specialist digitale erfenis, online nalatenschap & dierbare data.

sander@i-finish.nl

Jeanette van der Meer

Jeanette van der Meer

Helpdesk & administratie

Persoonlijke ondersteuning & advies
i-Finish gerelateerde vragen.

jeanette@i-finish.nl

Henriëtte ten Oever

Henriëtte ten Oever

Nalatenschapscoach

ICR-gecertificeerde ondersteuning bij papieren & digitale administratie.

henriette@i-finish.nl

Fatemeh (Fati) Mowahhed

Fatemeh (Fati) Mowahhed

Stagiare i-Finish

Onderzoek naar data eigendom
& juridische (opzeg)procedures

fati.mowahhed@hva.nl

Max Kaphstyk

Max Kaphstyk

Technische realisatie

Mede-initiatiefnemer
namens Haarlem.Tech

max@i-finish.nl

Edwin Dijkhuizen

Edwin Dijkhuizen

Projectmanager

Mede-initiatiefnemer
namens Haarlem.Tech

edwin@i-finish.nl

Fabian Mars

Fabian Mars

Webdeveloper

Website i-Finish

fabian@i-finish.nl

Marc Don

Marc Don

Grafisch vormgever

Ontwerp front-end website
& drukwerk

marc@i-finish.nl

Eva de Raadt

Eva de Raadt

ICT-recht

Juridische vraagstukken,
advies & ondersteuning.

eva@i-finish.nl